• vas. máj 19th, 2024

Pest Vármegyei és Érdi Kereskedelmi és Iparkamara

Üdvözöljük megújult weboldalunkon!

  Hivatali kapuink  |   titkarsag@pmkik.hu  |   +36-1/317-7666

A KAMARA SZERVEZETI FELÉPÍTÉSE

Tisztségviselők

1-Energiaipari és környezetvédelmi ipari szakmai csoport
Csiba Péter NOP Kft.
Edelman György "Kalapács" Kft
Gondos Tibor TIGATI Kft
Gránicz Ádám IntelliFactory Kft.
Solymosi Krisztina ISG Uniball Szerelvénygyártó és Értékesítő Kft
   
2-Gépipari és egyéb ipari szakmai csoport
Holczer György MICRO-TOP Kft.
Honfi Árpád Honfiné Csizmadia Valéria e.v.
Kónya Gyöngyi MIMIKO Kft.
Kropkó László András KRL Kontrol Kft
Kürti László egyéni vállalkozó
Schneider Ferenc Schneider Kft.
   
3-Vegyipari és könnyűipari szakmai csoport
dr. Ostorházi László Ostorházi Bevonattechnika Kft
Iványi Hedvig Erzsébet Ih-Text Kft
Kárpáti György Waritex Kft.
Tompa Ferenc Stylfa Bt
   
4-Építő- és szerelőipari szakmai csoport
Bacsa István ÉPSZAK BT.
Koós Gábor Perfect Project Kft.
Pap Ferenc Lászlóné Ferifest Kft
Szoboszlai István PROFI-VILL Kft.
   
5-Élelmiszeripari szakmai csoport
Dr. Gyovai György Pál egyéni vállalkozó
Dr. Losó József MIRELITE MIRSA Zrt
Gács Zoltán Beer Board Kft.
Szabolcs Péter Amurex Gm Hungária Kft
Szentandrási-Szabó Emese "Suhajda Cukrászda" Kft.

6-Nagykereskedelmi vállalkozások szakmai csoport
Csóli Csaba Poise Bt.
dr. Kupcsokné Polyák Ágnes Antónia MEGOLDÁS Kft.
Édes István Magoss Györgyné egyéni vállalkozó képviselője
Magoss György KÁTA Kft.
Szegő István FIX Szolgáltató és Kereskedelmi Kft.
   
7-Kiskereskedelmi vállalkozások szakmai csoport
Farkas Domonkos Marcell Wolfpuck Management Kft.
Gál János egyéni vállalkozó
Gyovai János egyéni vállalkozó
Serhokkné Demeter Erzsébet SZÁM-ÉSZ Kft.
Szilvási Yvonne ÉRTÉK Zálog-, és Kereskedőház Kft.
   
8-Ingatlanügyi szakmai csoport
Bonyhády Elek Argument Kft.
dr. Dúl Udóné Göch Kft.
dr. Vereczkey Zoltán Goodwill Kft.
Serhokk Krisztián BudaTelekom Kft.
Szilvási Imréné dr. Interpik Kft.
   
9-Turizmus, idegenforgalom és vendéglátó szakmai csoport
Aubéli-Horváth Nóra UNIVERSAL Travel Kft.
Friedrich Antal Friedmann Kft.
Gyöngyösi Mária ARTIMMO Bt.
Jakab Gergely Forgó Étterem Kft.
Kári János Kári János Tobacco Bt.
Kissné Kászon Gabriella Kászonmix Kft.
   
10-Jármű és egyéb, máshova nem sorolt kereskedelmi szakmai csoport
Halmai Gábor AG MEDICAL Bt.
Marjay Gyula Zöld-Alpokalja Ingatlanhasznosító és Tanácsadó Kft.
Szabó János egyéni vállalkozó
Tóth Győző Lifrung-Trend Mérnöki Iroda Kft.

11-Építő szakmai csoport
dr. Zámbó Ákos Diczházi és Társai Bt.
Józsa Dániel egyéni vállalkozó
Skribek Norbert S-Fiabert Bt.
Szabó Józsefné TERASZ Bt.
Szujó Lajos egyéni vállalkozó
12-Épületgépészeti és elektromos ipari szakmai csoport
Feigl István Géza egyéni vállalkozó
Karikás Pál Kari-Team Kft.
Nagy Sándor Interlift Kft.
Spindelbauer Attila SPINDELBAU Kft.
13-Jármű és fémipari szakmai csoport
Hideg Imre EmeryAuto Kft.
Skribek Pál FIRKÁSZ Bt.
Szabó János SZABÓ-AUTOHAUS-ÉRD Kft.
Végerné Skribek Éva MA-TECH Bt.
Wendler András Kamara Gépjárműjavító Kft.
14-Fa-, üveg-, papír-, kerámia, textil- bőripari és művészeti szakmai csoport
Adorján Botond egyéni vállalkozó
Décsi Endréné egyéni vállalkozó
Dostál András TÜSKE Kft.
Dostál Józsefné egyéni vállalkozó
Görögné Benczik Ivett Vivien egyéni vállalkozó
15-Egészségügyi, élelmiszergyártó és egyéb személyi szolgáltató szakmai csoport
Cservák Mónika Mon-Art Cservák Szalon és Tanműhely Kft.
Gajdár Mónika Éva Gajdár és Társa Kft.
Halmai Mihályné egyéni vállalkozó
Márok László György egyéni vállalkozó
Pócsné Dostal Linda DPD Kft.
Solti Ferenc SF Egészségügyi Szolgáltató Bt.

16-Közüzemi, kommunális és településüzemeltetési szakmai csoport
Hajnal Zsolt András FuturAqua Ásványvíztermelő és Vagyonkezelő NyRt.
Szabó József FOOCUS Kft.
Szarvas Tibor egyéni vállalkozó
   
17-Pénzügyi- számviteli, banki- biztosítási szakmai csoport
Dr. Dúl Udó Endre MODUL-OK Szolgáltató és Tanácsadó Kft.
Harkai István Adópénz Számviteli Bt.
Kovács Ágnes Mária egyéni vállalkozó
Feicht Ferencné Record 92 Kft.
Dr. Lami Mária Lami Könyvvizsgáló, Adótanácsadó és Könyvelő Kft.
Dr. Szemes Ferenc DUPLEX Könyvvizsgáló Kft.
Szendi Anita Hajta-Zagyva Kft.
   
18-Közlekedési és hírközlési szolgáltatói szakmai csoport
Bánkeszi Lajos SKILLDUO Kft.
Fazekas Ferenc KO & FA Bt.
Kertész Balázs Zeewa Kft.
Klement Péter Rota-Sped Kft.
Serhokk Károly FORDAT Gazdasági Tanácsadó Kft.
   
19-Egyéb szolgáltatási és ügynöki szakmai csoport
Birinyi József Media-Flash Kft.
Csilik György Thermogát Kft.
Szilvás Zoltán Elmeszo Kft.
Városi István FULMER GmbH Magyarországi Fióktelepe
   
20-Oktatási, szakértői és kulturális szakmai csoport
Barhács Anna Barhács és Társa Kft.
Borzsák András egyéni vállalkozó
Cobino István egyéni vállalkozó
Szelényi Renáta Sz-S Kft.

1-Energiaipari és környezetvédelmi ipari szakmai csoport
Kilián Árpád REMATER Kft.
2-Gépipari és egyéb ipari szakmai csoport
Toronyai Antal Kémény dr. Kft.
3-Vegyipari és könnyűipari szakmai csoport
---- ----
4 Építő- és szerelőipari szakmai csoport (feltöltés alatt)
---- ----
5-Élelmiszeripari szakmai csoport
Máthé Zoltán Diománia Kft.
6-Nagykereskedelmi vállalkozások szakmai csoport
Ameyné Viola Beatrix ViolaBea Kereskedelmi Ügynökség Kft.
7-Kiskereskedelmi vállalkozások szakmai csoport
Stumpf Zsuzsanna egyéni vállalkozó
8-Ingatlanügyi szakmai csoport
Vincze Zoltán Weorg Bt.
9-Turizmus, idegenforgalom és vendéglátó szakmai csoport
---- ----
10-Jármű és egyéb, máshova nem sorolt kereskedelmi szakmai csoport
Paulus Frigyes egyéni vállalkozó
11-Építő szakmai csoport
Bencsik László BenczCar Kft.
12-Épületgépészeti és elektromos ipari szakmai csoport
Mezei György egyéni vállalkozó
13-Jármű és fémipari szakmai csoport
Muzs János Muzs-Ker Kft.
14-Fa-, üveg-, papír-, kerámia, textil- bőripari és művészeti szakmai csoport
Görög László egyéni vállalkozó
15-Egészségügyi, élelmiszergyártó és egyéb személyi szolgáltató szakmai csoport
Hunyi Tamás Fogsordoktor Bt.
16-Közüzemi, kommunális és településüzemeltetési szakmai csoport
---- ----
17-Pénzügyi- számviteli, banki- biztosítási szakmai csoport
---- ----
18-Közlekedési és hírközlési szolgáltatói szakmai csoport
---- ----
19-Egyéb szolgáltatási és ügynöki szakmai csoport
Reményi Sándor egyéni vállalkozó
20-Oktatási, szakértői és kulturális szakmai csoport
---- ----

Dr. Vereczkey Zoltán elnök
Csiba Péter István érdi általános alelnök
Décsi Endre Pálné kézműipari alelnök
Dr. Zámbó Ákos általános alelnök
Gyovai János kereskedelmi alelnök
Szarvas Tibor szolgáltatói alelnök
Szoboszlai István ipari alelnök

 

Adorján Botond Gránicz Ádám Serhokk Krisztián
Bacsa István Hajnal Zsolt András Serhokkné Demeter Erzsébet
Bánkeszi Lajos Kári János Skribek Pál
Barhács Anna Karikás Pál Solti Ferenc
Dr. Dúl Udóné Kárpáti György Spindelbauer Attila
Dr. Lami Mária Kissné Kászon Gabriella Szabó János
Dr. Szemes Ferenc Koós Gábor Szabolcs Péter
Édes István Magoss György Imre Szilvási Imréné dr.
Gajdár Mónika Éva Marjay Gyula Szilvási Yvonne
Görögné Benczik Ivett Schneider Ferenc Szujó Lajos
Városi István

Informatikai és Gazdaságfejlesztési Bizottság
Kürti László (elnök) Serhokk Krisztián
Csilik György Szabó János
Dr. Gyovai Pál Szujó Lajos
Gránicz Ádám Wendler András
Serhokk Károly  
   
Innovációs és Területfejlesztési Bizottság
Bonyhády Elek (elnök) Klement Péter
Bánkeszi Lajos Magoss György
Dr. Losó József Márok László
Honfi Árpád Spindelbauer Attila
Karikás Pál  
   
Környezetvédelmi Bizottság
Kertész Balász (elnök) Gránicz Ádám
Cservák Mónika Józsa Dániel
Dr. Ostorházi László Kropkó László
Farkas Domonkos Marcell Marjay Gyula
Hajnal Zsolt András  
   
Oktatási Bizottság
Barhács Anna (elnök) Dostal Józsefné
Bacsa István Gyovai János
Birinyi József Skribek Pál
Kárpáti György  
   
Nemzetközi Kapcsolatok Bizottság
Kárpáti György (elnök) Schneider Ferenc
Aubéli-Horváth Nóra Solti Ferenc
Cobino István Szilvási Yvonne
Dr. Dúl Udó Endre Végerné Skribek Éva
Dr. Dúl Udóné  
   
Etikai Bizottság
Harkai István (elnök) Pócsné Dostal Linda
Adorján Botond Serhokkné Demeter Erzsébet
Gyöngyösi Mária Szilvási Imréné dr.
Iványi Hedvig  
   
Ellenőrző Bizottság
Kovács Ágnes (elnök) Holczer György
Edelman György Szabó Józsefné
Gál János Szegő István
Halmai Mihályné Tóth Győző

KLUB ELNÖKÖK
Adorján Botond szigetszentmiklósi klub elnök
Bacsa István szobi klub elnök
dr. Dúl Udóné gödöllői klub elnök
dr. Szemes Ferenc szentendrei klub elnök
Édes István nagykátai klub elnök
Gajdár Éva Mónika váci klub elnök
Kári János vecsési klub elnök
Marjay Gyula kiskunlacházi klub elnök
Serhokk Krisztián érdi klub elnök
Spindelbauer Attila ceglédi klub elnök
Szilvási Yvonne budapesti klub elnök

Bánkeszi Lajos MKIK Közlekedési és Logisztikai Kollégium tagja
Bonyhády Elek MKIK Kutatásfejlesztési és Innovációs Kollégium tagja
Décsi Endréné MKIK Kézműipari Kollégium tagja
dr. Dúl Udóné MKIK Kereskedelmi Kollégium tagja
dr. Vereczkey Zoltán MKIK Fenntarthatósági és Környezetvédelemi Kollégium elnöke
Farkas Domonkos Marcell MKIK Fiatal Vállalkozások Kollégium tagja
Gránicz Ádám MKIK EU és Hazai Források Kollégium tagja
Gyovai János MKIK Oktatási és Szakképzési Kollégium tagja
Harkai István MKIK Etikai Bizottságának alelnöke
Kári János MKIK Turisztikai Kollégium tagja
Kárpáti György MKIK Nemzetközi Kollégium tagja
Kertész Balázs MKIK Fenntarthatósági és Környezetvédelmi Kollégium tagja
Klement Péter MKIK Gazdaságfejlesztési Kollégium tagja
Koós Gábor MKIK Építésgazdasági Kollégium tagja
Kovács Ágnes MKIK Ellenőrző Bizottságának tagja
Kürti László MKIK Digitalizációs Kollégium tagja
Solti Ferenc MKIK Kisvállalkozásfejlesztési Kollégium tagja
Szabolcs Péter MKIK Élelmiszergazdasági Kollégium tagja
Szoboszlai István MKIK Ipari Kollégium tagja

Munkaszervezet