• sze. nov 30th, 2022
  Hivatali kapuink  |   titkarsag@pmkik.hu  |   +36-1/317-7666

A KAMARA SZERVEZETI FELÉPÍTÉSE

Tisztségviselők

1-Energiaipari és környezetvédelmi ipari szakmai csoport
Csiba Péter NOP Kft.
Edelman György Kalapács Kft.
Gránicz Ádám INTELLIFACTORY Kft.
Gondos Tibor TIGATI Kft.k
Solymosi Krisztina ISG UNIBALL Kft.
2-Gépipari és egyéb ipari szakmai csoport
Kropkó László KRL Kontrol Kft.
Holczer György MICRO-TOP Távközlési Kivitelező és Tervező Kft.
Honfi Árpád Honfiné Csizmadia Valéria e.v.
Kürti László egyéni vállalkozó
Kónya Gyöngyi MIMIKO Kft.
Schneider Ferenc Schneider Kft.
3-Vegyipari és könnyűipari szakmai csoport
Dr. Ostorházi László Ostorházi Kft.
Iványi Hedvig IH-TEXT Ipari és Szolgáltató Kft.
Kárpáti György Waritex Kft.
4-Építő- és szerelőipari szakmai csoport
Bacsa István ÉPSZAK Bt.
Pap Ferenc Lászlóné FERIFEST ÉPÍTŐ Kft.
Koós Gábor Perfect Project Kft.
Lázár József egyéni vállalkozó
Szoboszlai István PROFI-VILL Kft.
5-Élelmiszeripari szakmai csoport
Gács Zoltán (Érd) Beer Board Kft.
dr. Gyovai György Pál egyéni vállalkozó
dr. Losó József MIRELITE MIRSA Zrt.
Szentandrási-Szabó Emese Suhajda Cukrászda Kft.
Szabolcs Péter Amurex GM Hungária Kft.

6-Nagykereskedelmi vállalkozások szakmai csoport
Csóli Csaba Poise Bt.
dr. Kupcsokné Polyák Ágnes Antónia MEGOLDÁS Kft.
Édes István Magoss Györgyné egyéni vállalkozó képviselője
Magoss György KÁTA Kft.
Szegő István FIX Szolgáltató és Kereskedelmi Kft.
7-Kiskereskedelmi vállalkozások szakmai csoport
Gál János egyéni vállalkozó
Farkas Domonkos Wolfpuck Management Kft.
Gyovai János egyéni vállalkozó
Serhokkné Demeter Erzsébet SZÁM-ÉSZ Kft.
Szilvási Yvonne ÉRTÉK Zálog-, és Kereskedőház Kft.
Schneider Ferenc Schneider Kft.
8-Ingatlanügyi szakmai csoport
Bonyhády Elek Argument Kft.
dr. Dúl Udóné Göch Kft.
dr. Vereczkey Zoltán Goodwill Kft.
Serhokk Krisztián BudaTelekom Kft.
Szilvási Imréné dr. Interpik Kft.
9-Turizmus, idegenforgalom és vendéglátó szakmai csoport
Gyöngyösi Mária ARTIMMO Bt.
Kári János Kári János Tobacco Bt.
Friedrich Antal Friedmann Kft.
Kissné Kászon Gabriella Kászonmix Kft.
Aubéli-Horváth Nóra UNIVERSAL Travel Kft.
Oláh László egyéni vállalkozó
10-Jármű és egyéb, máshova nem sorolt kereskedelmi szakmai csoport
Marjay Gyula Zöld-Alpokalja Ingatlanhasznosító és Tanácsadó Kft.
Halmai Gábor AG MEDICAL Bt.
Szabó János egyéni vállalkozó
Tóth Győző Lifrung-Trend Mérnöki Iroda Kft.

11-Építő szakmai csoport
Józsa Dániel egyéni vállalkozó
Skribek Norbert S-Fiabert Bt.
Szabó Józsefné TERASZ Bt.
Szujó Lajos egyéni vállalkozó
dr. Zámbó Ákos Diczházi és Társai Bt.
12-Épületgépészeti és elektromos ipari szakmai csoport
Feigl István egyéni vállalkozó
Karikás Pál Kari-Team Kft.
Nagy Sándor Interlift Kft.
Spindelbauer Attila SPINDELBAU Kft.
13-Jármű és fémipari szakmai csoport
Hideg Imre EmeryAuto Kft.
Skribek Pál FIRKÁSZ Bt.
Szabó János SZABÓ-AUTOHAUS-ÉRD Kft.
Végerné Skribek Éva MA-TECH Bt.
Wendler András Kamara Kft.
14-Fa-, üveg-, papír-, kerámia, textil- bőripari és művészeti szakmai csoport
Adorján Botond egyéni vállalkozó
Décsi Endréné egyéni vállalkozó
Dostál András TÜSKE Kft.
Dostál Józsefné egyéni vállalkozó
Görögné Benczik Ivett egyéni vállalkozó
15-Egészségügyi, élelmiszergyártó és egyéb személyi szolgáltató szakmai csoport
Cservák Mónika Mon-Art Cservák Szalon és Tanműhely Kft.
Gajdár Éva Mónika Gajdár és Társa Kft.
Halmai Mihályné egyéni vállalkozó
Márok László egyéni vállalkozó
Pócsné Dostal Linda DPD Kft.
Solti Ferenc SF Eg-Szo Bt.

16-Közüzemi, kommunális és településüzemeltetési szakmai csoport
Hajnal Zsolt András FuturAqua Ásványvíztermelő és Vagyonkezelő NyRt.
Szarvas Tibor egyéni vállalkozó
Tunyogi Etelka Tunyogi 2003 Bt.
17-Pénzügyi- számviteli, banki- biztosítási szakmai csoport
Dr. Dúl Udó Endre MODUL-OK Szolgáltató és Tanácsadó Kft.
Harkai István Adópénz Számviteli Bt.
Kovács Ágnes egyéni vállalkozó
Kristóf Jánosné LAW On Conto Könyvvizsgáló Zrt.
dr. Lami Mária Lami Könyvvizsgáló, Adótanácsadó és Könyvelő Kft.
dr. Szemes Ferenc DUPLEX Könyvvizsgáló Kft.

Szendi Anita Hajta-Zagyva Kft.
18-Közlekedési és hírközlési szolgáltatói szakmai csoport
Bánkeszi Lajos SKILLDUO Kft.
Fazekas Ferenc KO & FA Bt.
Kertész Balázs Zeewa Kft.
Klement Péter Rota-Sped Kft.
Serhokk Károly egyéni vállalkozó
Takár György Tan-Sped Bt.
19-Egyéb szolgáltatási és ügynöki szakmai csoport
Birinyi József Media-Flash Kft.
Csilik György Thermogát Kft.
Szilvás Zoltán Elmeszo Kft.
Városi István FULMER GmbH Magyarországi Fióktelepe
20-Oktatási, szakértői és kulturális szakmai csoport
Barhács Anna Barhács és Társa Kft.
Cobino István egyéni vállalkozó
Csóti Ferenc Csóti Ferenc Bt.
Novák Ferenc egyéni vállalkozó
Szelényi Renáta Sz-S Kft.

1-Energiaipari és környezetvédelmi ipari szakmai csoport
Kilián Árpád REMATER Kft.
2-Gépipari és egyéb ipari szakmai csoport
Toronyai Antal Kémény dr. Kft.
3-Vegyipari és könnyűipari szakmai csoport
Tompa Ferenc STYLFA Bt.
4 Feltöltés alatt
---- ----
5-Élelmiszeripari szakmai csoport
Máthé Zoltán Diománia Kft.
6-Nagykereskedelmi vállalkozások szakmai csoport
Ameyné Viola Beatrix ViolaBea Kereskedelmi Ügynökség Kft.
7-Kiskereskedelmi vállalkozások szakmai csoport
Stumpf Zsuzsanna egyéni vállalkozó
8-Ingatlanügyi szakmai csoport
Vincze Zoltán Weorg Bt.
9-Turizmus, idegenforgalom és vendéglátó szakmai csoport
Jakab Gergely Forgó Étterem Kft.
10-Jármű és egyéb, máshova nem sorolt kereskedelmi szakmai csoport
Paulus Frigyes egyéni vállalkozó
11-Építő szakmai csoport
Bencsik László BenczCar Kft.
12-Épületgépészeti és elektromos ipari szakmai csoport
Mezei György egyéni vállalkozó
13-Jármű és fémipari szakmai csoport
Muzs János Muzs-Ker Kft.
14-Fa-, üveg-, papír-, kerámia, textil- bőripari és művészeti szakmai csoport
Görög László egyéni vállalkozó
15-Egészségügyi, élelmiszergyártó és egyéb személyi szolgáltató szakmai csoport
Hunyi Tamás Fogsordoktor Bt.
16-Közüzemi, kommunális és településüzemeltetési szakmai csoport
Szabó József Foocus Kft.
17-Pénzügyi- számviteli, banki- biztosítási szakmai csoport
Feicht Ferencné Record 92 Kft.
18-Közlekedési és hírközlési szolgáltatói szakmai csoport
Radics Attila egyéni vállalkozó
19-Egyéb szolgáltatási és ügynöki szakmai csoport
Reményi Sándor egyéni vállalkozó
20-Oktatási, szakértői és kulturális szakmai csoport
Borzsák András egyéni vállalkozó

dr. Vereczkey Zoltán elnök dr. Szemes Ferenc Serhokk Krisztián
Csiba Péter István érdi általános alelnök Édes István Serhokkné Demeter Erzsébet
Décsi Endre Pálné kézműipari alelnök Gajdár Mónika Éva Skribek Pál
dr. Zámbó Ákos általános alelnök Gránicz Ádám Solti Ferenc
Gyovai János kereskedelmi alelnök Hajnal Zsolt András Spindelbauer Attila
Szarvas Tibor szolgáltatói alelnök Kári János Szabó János
Szoboszlai István ipari alelnök Karikás Pál Szabolcs Péter
Adorján Botond Kárpáti György Szilvási Imréné dr.
Bacsa István Kissné Kászon Gabriella Szilvási Yvonne
Bánkeszi Lajos Koós Gábor Szujó Lajos
Barhács Anna Magoss György Imre Városi István
Dr. Dúl Udóné Marjay Gyula
Dr. Lami Mária Schneider Ferenc

Informatikai és Gazdaságfejlesztési Bizottság
Kürti László (elnök) Szujó Lajos
Gránicz Ádám Wendler András
Dr. Gyovai Pál Csilik György
Serhokk Krisztián Serhokk Károly
Szabó János
Innovációs és Területfejlesztési Bizottság
Bonyhády Elek (elnök) Spindelbauer Attila
Dr. Losó József Márok László
Honfi Árpád Bánkeszi Lajos
Magoss György Klement Péter
Karikás Pál
Környezetvédelmi Bizottság
Kertész Balász (elnök) Cservák Mónika
Gránicz Ádám Józsa Dániel
Kropkó László Hajnal Zsolt
Ostorházi László Marjay Gyula
Farkas Domonkos
Oktatási Bizottság
Barhács Anna (elnök) Dostal Józsefné
Bacsa István Skribek Pál
Kárpáti György Birinyi József
Gyovai János Novák Ferenc
Oláh László
Nemzetközi Kapcsolatok Bizottság
Kárpáti György (elnök) Szilvási Yvonne
Schneider Ferenc Végerné Skribek Éva
Aubéli-Horváth Nóra Cobino István
dr. Dúl Udóné Dr. Dúl Udó Endre
Solti Ferenc
Etikai Bizottság
Harkai István (elnök) Gyöngyösi Mária
Iványi Hedvig Adorján Botond
Serhokkné Demeter Erzsébet Pócsné Dostal Linda
Szilvási Imréné dr. Takár György
Ellenőrző Bizottság
Kovács Ágnes (elnök) Tóth Győző
Edelman György Halmai Mihályné
Holczer György Szabó Józsefné
Gál János Kristóf Jánosné
Szegő István

KLUB ELNÖKÖK
Adorján Botond szigetszentmiklósi klub elnök
Bacsa István szobi klub elnök
dr. Dúl Udóné gödöllői klub elnök
dr. Szemes Ferenc szentendrei klub elnök
Édes István nagykátai klub elnök
Gajdár Éva Mónika váci klub elnök
Kári János vecsési klub elnök
Marjay Gyula kiskunlacházi klub elnök
Serhokk Krisztián érdi klub elnök
Spindelbauer Attila ceglédi klub elnök
Szilvási Yvonne budapesti klub elnök

ORSZÁGOS KÜLDÖTTEK
Bánkeszi Lajos MKIK Közlekedési és Logisztikai Kollégium tagja
Bonyhády Elek MKIK Kutatásfejlesztési és Innovációs Kollégium tagja
Décsi Endréné MKIK Kézműipari Kollégium tagja
dr. Dúl Udóné MKIK Kereskedelmi Kollégium tagja
dr. Vereczkey Zoltán MKIK Fenntarthatósági és Környezetvédelemi Kollégium elnöke
Farkas Domonkos Marcell MKIK Fiatal Vállalkozások Kollégium tagja
Gránicz Ádám MKIK EU és Hazai Források Kollégium tagja
Gyovai János MKIK Oktatási és Szakképzési Kollégium tagja
Harkai István MKIK Etikai Bizottságának alelnöke
Kári János MKIK Turisztikai Kollégium tagja
Kárpáti György MKIK Nemzetközi Kollégium tagja
Kertész Balázs MKIK Fenntarthatósági és Környezetvédelmi Kollégium tagja
Klement Péter MKIK Gazdaságfejlesztési Kollégium tagja
Koós Gábor MKIK Építésgazdasági Kollégium tagja
Kovács Ágnes MKIK Ellenőrző Bizottságának tagja
Kürti László MKIK Digitalizációs Kollégium tagja
Solti Ferenc MKIK Kisvállalkozásfejlesztési Kollégium tagja
Szabolcs Péter MKIK Élelmiszergazdasági Kollégium tagja
Szoboszlai István MKIK Ipari Kollégium tagja

Munkaszervezet

1-Energiaipari és környezetvédelmi ipari szakmai csoport
Csiba Péter NOP Kft.
Edelman György Kalapács Kft.
Gránicz Ádám INTELLIFACTORY Kft.
Gondos Tibor TIGATI Kft.k
Solymosi Krisztina ISG UNIBALL Kft.
2-Gépipari és egyéb ipari szakmai csoport
Kropkó László KRL Kontrol Kft.
Holczer György MICRO-TOP Távközlési Kivitelező és Tervező Kft.
Honfi Árpád Honfiné Csizmadia Valéria e.v.
Kürti László egyéni vállalkozó
Kónya Gyöngyi MIMIKO Kft.
Schneider Ferenc Schneider Kft.
3-Vegyipari és könnyűipari szakmai csoport
Dr. Ostorházi László Ostorházi Kft.
Iványi Hedvig IH-TEXT Ipari és Szolgáltató Kft.
Kárpáti György Waritex Kft.
4-Építő- és szerelőipari szakmai csoport
Bacsa István ÉPSZAK Bt.
Pap Ferenc Lászlóné FERIFEST ÉPÍTŐ Kft.
Koós Gábor Perfect Project Kft.
Lázár József egyéni vállalkozó
Szoboszlai István PROFI-VILL Kft.
5-Élelmiszeripari szakmai csoport
Gács Zoltán (Érd) Beer Board Kft.
dr. Gyovai György Pál egyéni vállalkozó
dr. Losó József MIRELITE MIRSA Zrt.
Szentandrási-Szabó Emese Suhajda Cukrászda Kft.
Szabolcs Péter Amurex GM Hungária Kft.

6-Nagykereskedelmi vállalkozások szakmai csoport
Csóli Csaba Poise Bt.
dr. Kupcsokné Polyák Ágnes Antónia MEGOLDÁS Kft.
Édes István Magoss Györgyné egyéni vállalkozó képviselője
Magoss György KÁTA Kft.
Szegő István FIX Szolgáltató és Kereskedelmi Kft.
7-Kiskereskedelmi vállalkozások szakmai csoport
Gál János egyéni vállalkozó
Farkas Domonkos Wolfpuck Management Kft.
Gyovai János egyéni vállalkozó
Serhokkné Demeter Erzsébet SZÁM-ÉSZ Kft.
Szilvási Yvonne ÉRTÉK Zálog-, és Kereskedőház Kft.
Schneider Ferenc Schneider Kft.
8-Ingatlanügyi szakmai csoport
Bonyhády Elek Argument Kft.
dr. Dúl Udóné Göch Kft.
dr. Vereczkey Zoltán Goodwill Kft.
Serhokk Krisztián BudaTelekom Kft.
Szilvási Imréné dr. Interpik Kft.
9-Turizmus, idegenforgalom és vendéglátó szakmai csoport
Gyöngyösi Mária ARTIMMO Bt.
Kári János Kári János Tobacco Bt.
Friedrich Antal Friedmann Kft.
Kissné Kászon Gabriella Kászonmix Kft.
Aubéli-Horváth Nóra UNIVERSAL Travel Kft.
Oláh László egyéni vállalkozó
10-Jármű és egyéb, máshova nem sorolt kereskedelmi szakmai csoport
Marjay Gyula Zöld-Alpokalja Ingatlanhasznosító és Tanácsadó Kft.
Halmai Gábor AG MEDICAL Bt.
Szabó János egyéni vállalkozó
Tóth Győző Lifrung-Trend Mérnöki Iroda Kft.

11-Építő szakmai csoport
Józsa Dániel egyéni vállalkozó
Skribek Norbert S-Fiabert Bt.
Szabó Józsefné TERASZ Bt.
Szujó Lajos egyéni vállalkozó
dr. Zámbó Ákos Diczházi és Társai Bt.
12-Épületgépészeti és elektromos ipari szakmai csoport
Feigl István egyéni vállalkozó
Karikás Pál Kari-Team Kft.
Nagy Sándor Interlift Kft.
Spindelbauer Attila SPINDELBAU Kft.
13-Jármű és fémipari szakmai csoport
Hideg Imre EmeryAuto Kft.
Skribek Pál FIRKÁSZ Bt.
Szabó János SZABÓ-AUTOHAUS-ÉRD Kft.
Végerné Skribek Éva MA-TECH Bt.
Wendler András Kamara Kft.
14-Fa-, üveg-, papír-, kerámia, textil- bőripari és művészeti szakmai csoport
Adorján Botond egyéni vállalkozó
Décsi Endréné egyéni vállalkozó
Dostál András TÜSKE Kft.
Dostál Józsefné egyéni vállalkozó
Görögné Benczik Ivett egyéni vállalkozó
15-Egészségügyi, élelmiszergyártó és egyéb személyi szolgáltató szakmai csoport
Cservák Mónika Mon-Art Cservák Szalon és Tanműhely Kft.
Gajdár Éva Mónika Gajdár és Társa Kft.
Halmai Mihályné egyéni vállalkozó
Márok László egyéni vállalkozó
Pócsné Dostal Linda DPD Kft.
Solti Ferenc SF Eg-Szo Bt.

16-Közüzemi, kommunális és településüzemeltetési szakmai csoport
Hajnal Zsolt András FuturAqua Ásványvíztermelő és Vagyonkezelő NyRt.
Szarvas Tibor egyéni vállalkozó
Tunyogi Etelka Tunyogi 2003 Bt.
17-Pénzügyi- számviteli, banki- biztosítási szakmai csoport
Dr. Dúl Udó Endre MODUL-OK Szolgáltató és Tanácsadó Kft.
Harkai István Adópénz Számviteli Bt.
Kovács Ágnes egyéni vállalkozó
Kristóf Jánosné LAW On Conto Könyvvizsgáló Zrt.
dr. Lami Mária Lami Könyvvizsgáló, Adótanácsadó és Könyvelő Kft.
dr. Szemes Ferenc DUPLEX Könyvvizsgáló Kft.

Szendi Anita Hajta-Zagyva Kft.
18-Közlekedési és hírközlési szolgáltatói szakmai csoport
Bánkeszi Lajos SKILLDUO Kft.
Fazekas Ferenc KO & FA Bt.
Kertész Balázs Zeewa Kft.
Klement Péter Rota-Sped Kft.
Serhokk Károly egyéni vállalkozó
Takár György Tan-Sped Bt.
19-Egyéb szolgáltatási és ügynöki szakmai csoport
Birinyi József Media-Flash Kft.
Csilik György Thermogát Kft.
Szilvás Zoltán Elmeszo Kft.
Városi István FULMER GmbH Magyarországi Fióktelepe
20-Oktatási, szakértői és kulturális szakmai csoport
Barhács Anna Barhács és Társa Kft.
Cobino István egyéni vállalkozó
Csóti Ferenc Csóti Ferenc Bt.
Novák Ferenc egyéni vállalkozó
Szelényi Renáta Sz-S Kft.

1-Energiaipari és környezetvédelmi ipari szakmai csoport
Kilián Árpád REMATER Kft.
2-Gépipari és egyéb ipari szakmai csoport
Toronyai Antal Kémény dr. Kft.
3-Vegyipari és könnyűipari szakmai csoport
Tompa Ferenc STYLFA Bt.
4 Feltöltés alatt
---- ----
5-Élelmiszeripari szakmai csoport
Máthé Zoltán Diománia Kft.
6-Nagykereskedelmi vállalkozások szakmai csoport
Ameyné Viola Beatrix ViolaBea Kereskedelmi Ügynökség Kft.
7-Kiskereskedelmi vállalkozások szakmai csoport
Stumpf Zsuzsanna egyéni vállalkozó
8-Ingatlanügyi szakmai csoport
Vincze Zoltán Weorg Bt.
9-Turizmus, idegenforgalom és vendéglátó szakmai csoport
Jakab Gergely Forgó Étterem Kft.
10-Jármű és egyéb, máshova nem sorolt kereskedelmi szakmai csoport
Paulus Frigyes egyéni vállalkozó
11-Építő szakmai csoport
Bencsik László BenczCar Kft.
12-Épületgépészeti és elektromos ipari szakmai csoport
Mezei György egyéni vállalkozó
13-Jármű és fémipari szakmai csoport
Muzs János Muzs-Ker Kft.
14-Fa-, üveg-, papír-, kerámia, textil- bőripari és művészeti szakmai csoport
Görög László egyéni vállalkozó
15-Egészségügyi, élelmiszergyártó és egyéb személyi szolgáltató szakmai csoport
Hunyi Tamás Fogsordoktor Bt.
16-Közüzemi, kommunális és településüzemeltetési szakmai csoport
Szabó József Foocus Kft.
17-Pénzügyi- számviteli, banki- biztosítási szakmai csoport
Feicht Ferencné Record 92 Kft.
18-Közlekedési és hírközlési szolgáltatói szakmai csoport
Radics Attila egyéni vállalkozó
19-Egyéb szolgáltatási és ügynöki szakmai csoport
Reményi Sándor egyéni vállalkozó
20-Oktatási, szakértői és kulturális szakmai csoport
Borzsák András egyéni vállalkozó

dr. Vereczkey Zoltán elnök dr. Szemes Ferenc Serhokk Krisztián
Csiba Péter István érdi általános alelnök Édes István Serhokkné Demeter Erzsébet
Décsi Endre Pálné kézműipari alelnök Gajdár Mónika Éva Skribek Pál
dr. Zámbó Ákos általános alelnök Gránicz Ádám Solti Ferenc
Gyovai János kereskedelmi alelnök Hajnal Zsolt András Spindelbauer Attila
Szarvas Tibor szolgáltatói alelnök Kári János Szabó János
Szoboszlai István ipari alelnök Karikás Pál Szabolcs Péter
Adorján Botond Kárpáti György Szilvási Imréné dr.
Bacsa István Kissné Kászon Gabriella Szilvási Yvonne
Bánkeszi Lajos Koós Gábor Szujó Lajos
Barhács Anna Magoss György Imre Városi István
Dr. Dúl Udóné Marjay Gyula
Dr. Lami Mária Schneider Ferenc

Informatikai és Gazdaságfejlesztési Bizottság
Kürti László (elnök) Szujó Lajos
Gránicz Ádám Wendler András
Dr. Gyovai Pál Csilik György
Serhokk Krisztián Serhokk Károly
Szabó János
Innovációs és Területfejlesztési Bizottság
Bonyhády Elek (elnök) Spindelbauer Attila
Dr. Losó József Márok László
Honfi Árpád Bánkeszi Lajos
Magoss György Klement Péter
Karikás Pál
Környezetvédelmi Bizottság
Kertész Balász (elnök) Cservák Mónika
Gránicz Ádám Józsa Dániel
Kropkó László Hajnal Zsolt
Ostorházi László Marjay Gyula
Farkas Domonkos
Oktatási Bizottság
Barhács Anna (elnök) Dostal Józsefné
Bacsa István Skribek Pál
Kárpáti György Birinyi József
Gyovai János Novák Ferenc
Oláh László
Nemzetközi Kapcsolatok Bizottság
Kárpáti György (elnök) Szilvási Yvonne
Schneider Ferenc Végerné Skribek Éva
Aubéli-Horváth Nóra Cobino István
dr. Dúl Udóné Dr. Dúl Udó Endre
Solti Ferenc
Etikai Bizottság
Harkai István (elnök) Gyöngyösi Mária
Iványi Hedvig Adorján Botond
Serhokkné Demeter Erzsébet Pócsné Dostal Linda
Szilvási Imréné dr. Takár György
Ellenőrző Bizottság
Kovács Ágnes (elnök) Tóth Győző
Edelman György Halmai Mihályné
Holczer György Szabó Józsefné
Gál János Kristóf Jánosné
Szegő István

KLUB ELNÖKÖK
Adorján Botond szigetszentmiklósi klub elnök
Bacsa István szobi klub elnök
dr. Dúl Udóné gödöllői klub elnök
dr. Szemes Ferenc szentendrei klub elnök
Édes István nagykátai klub elnök
Gajdár Éva Mónika váci klub elnök
Kári János vecsési klub elnök
Marjay Gyula kiskunlacházi klub elnök
Serhokk Krisztián érdi klub elnök
Spindelbauer Attila ceglédi klub elnök
Szilvási Yvonne budapesti klub elnök

ORSZÁGOS KÜLDÖTTEK
Bánkeszi Lajos MKIK Közlekedési és Logisztikai Kollégium tagja
Bonyhády Elek MKIK Kutatásfejlesztési és Innovációs Kollégium tagja
Décsi Endréné MKIK Kézműipari Kollégium tagja
dr. Dúl Udóné MKIK Kereskedelmi Kollégium tagja
dr. Vereczkey Zoltán MKIK Fenntarthatósági és Környezetvédelemi Kollégium elnöke
Farkas Domonkos Marcell MKIK Fiatal Vállalkozások Kollégium tagja
Gránicz Ádám MKIK EU és Hazai Források Kollégium tagja
Gyovai János MKIK Oktatási és Szakképzési Kollégium tagja
Harkai István MKIK Etikai Bizottságának alelnöke
Kári János MKIK Turisztikai Kollégium tagja
Kárpáti György MKIK Nemzetközi Kollégium tagja
Kertész Balázs MKIK Fenntarthatósági és Környezetvédelmi Kollégium tagja
Klement Péter MKIK Gazdaságfejlesztési Kollégium tagja
Koós Gábor MKIK Építésgazdasági Kollégium tagja
Kovács Ágnes MKIK Ellenőrző Bizottságának tagja
Kürti László MKIK Digitalizációs Kollégium tagja
Solti Ferenc MKIK Kisvállalkozásfejlesztési Kollégium tagja
Szabolcs Péter MKIK Élelmiszergazdasági Kollégium tagja
Szoboszlai István MKIK Ipari Kollégium tagja